Kalite Politikamız

Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, kanunlar çerçevesinde çağdaş hizmet anlayışımızla, eğitimli kadromuz ve uzman mühendislerimizle, kalite yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti veren,asansör sektörünün iddialı bir temsilcisi olarak gerçekleştirdiği hizmetleri politikasına sahip bir ekiple yerine getirmektedir. Hizmetimizin devamlılığı, politikamızın güncelliği ve müşteri memnuniyeti ana hedeflerimiz arasında olup, kalite sistemimizi daima ileri götürmeyi, sürekli iyileştirmeyi ve kalite hedeflerimize zamanında ulaşmayı tüm çalışanlarımızla beraber düstur olarak görmekteyiz...

Başlıca ilkelerimiz;

· Gerçekleştirilen projelerde, kaliteyi zamanında ve belirlenen değerde sunmak,

· Kalite Yönetim Sistemi standardının tüm şartlarına riayet ve sistemi sürekli geliştirmek,

· Mühendislik disiplinlerinden ödün vermeden çalışmak,

· Şirket içi iletişimde kalite gerekliliklerini yerine getirmek,

· Takım çalışma ruhunu oluşturup verimliliği en üst düzeye çıkarmak,

· Yasal mevzuat ve müşteri şartnamelerine uymaktır.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkarak, kurduğumuz profesyonel kadro ve yenilikçi anlayış ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için yönetim hedefleri ortaya koyan bir yapı oluşturmak temel prensibimizdir.

 

 

Neden Biz ?

BİZ;
Müşterilerimizin memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak için her zaman daha çok çalışmaktayız.

Sizin için son teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Sorunlarınız için en düşük maliyet ve en hızlı çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Referanslarımız

 

Hızlı İletişim

Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0 236 615 10 10

E-mail: info@somasansor.com